Facebook Pazarlama Konularında Bir Kılavuz

ürünlerinizi pazarlamak için Facebook'u kullanarak kaliteli içerik ile hedef kitlenizi sağlamak ve müşterileri ile etkileşim için mükemmel bir yoldur. Bu platform satışlarınızı artırmak ve marka daha popüler hale yardımcı olabilir. Facebook hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin ve ürünlerinizi pazarlamak için bu siteyi kullanabilirsiniz nasıl Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

Facebook sayfasında özel sekmeleri olun. Otomatik olarak birkaç sekme öncelikle bir sayfa oluştururken sizin için ayarlanmış olacak, ancak yaratıcı almak ve kendi birkaç eklemek mümkündür. Örneğin, değerli bulduğu bilgilere bağlantılar içeren bir sekme dahil düşünüyorum.

Online tüm içeriği ve Facebook bağlantılı olduğundan emin olun. Eğer bir blog çalıştırıyorsanız, örneğin, bu son yayınların bağlantıları ve özetleri otomatik karşılıklı yayınlandı Facebook'a böylece ayarlamak kolaydır. tweets de senin Facebook gidin böylece Twitter hesabı, hem de, Facebook ile bağlantılı olabilir.

Size sayfasında ürünler hakkında gönderilmesi gerekiyor ne zaman bilmemiz gerekir. Başkasının sayfasında yayınlarsanız, bu ilgi neden olabilir. Bu dikkat arzu edilir kritik öneme sahiptir, Having. o değerli içerik olduğunda sadece başka bir sayfaya göndermek. Spam başvurmak vermeyin.

İşinizi pazarlamak isteyen varsa boş Facebook sayfasında herhangi bölümlerini bırakmayın. Birçok kişi kendi bilgi her koymak ihmal ve bu uzun vadede çok pahalıya mal olabilir. insanlar işinize gereken bilgileri bulamıyorsanız, onlar ne gerek almak için başka bir yere görünebilir.

Facebook sayfasında Twitter hesabınızı bağlayın. Bu sosyal medya hesapları hem mesajlarınızı düzene yardımcı olacaktır. Twitter 'da yayın yayınınız aynı zamanda Facebook sayfasında eş zamanlı olarak yayınlanır. Bu, tek bir yazı yapmak için her iki site üzerine zaman ve imzalanması zahmetinden kurtarır.

Ziyaretçilerinizin Facebook'ta kaydolabilirsiniz farklı bağlantıları var. Eğer onlar sizden pazarlama mesajlarını almak için kayıt seyirci şey vermek, bu ödeme olanları olma potansiyel müşterilere yol açabilir. bir yarışma veya çekiliş tutan düşünün.

Sen sosyal medya güncellemeleri abone müşterileri ikna için güçlü bir argüman seçmelisiniz. İnsanlar Facebook pazarlama kampanyası katılmadan bir değer görmem gerekiyor. Sen mesela bir emir tamamlamadan önce Facebook kampanyası abone müşterilerine küçük acil indirim sunabilir.

Sayfanızın takipçileri içine sayfayı ziyaret edenleri dönüştürmek için bir çağrı harekete grafiği kullanmayı deneyin. Bu "gibi" sıraya göre sayfa biraz indirim veya içeriği almaya teşvik edecek. insanlar sayfanıza geldiklerinde tümünü göster "daha fazla bilgi için bizim sayfası gibi" onlar sayfayı beğenmek sonra sonra, onlar içeriği görebilirsiniz olduğunu.

İnsanlar çok sizin tarafınızdan doymuş hissetmeye başlayacağını Facebook sayfasında çok göndermeyin. Onlara düşünmek şeyler vermek, bu yüzden biraz boşluk her gönderme arasında akmasına izin vermek istiyorum. Facebook'tan yeni sayfa sahipleri bir veya iki kez bir haftadan daha fazla buraya bakın göndermek önerir.

! Özellikle işletmenizin istemcilere yanıt için zaman ayırmayı mümkün, bu makalenin başında da belirtildiği gibi Facebook sayfası patronları ile bir ilişki kurmaya yardımcı olabilir. Bu makaledeki ipuçlarını unutmayın ve sizin yararınız için Facebook pazarlama kullanın. Bu ipuçları birden durumlarda uygulanabilir Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir. bunu yakalar ve herkes yararlanarak başlar. Bugün tam anlamıyla Facebook'ta şirketlerin milyonlarca var: bekliyorsun Ne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *